Mesaj gönder
Ana sayfa

XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. şirket Profili

şirket Profili

MASSHINE CORP.çeşitli orta-yüksek kaliteli cam eşyaların imalatı, tasarımı ve araştırılması konusunda uzmanlaşmış profesyonel ve yenilikçi bir kuruluştur.

 

Başlıca ürünlerimiz arasında her türlü cam bardak, çift cidarlı bardak, şarap kadehi, şampanya kadehi, kokteyl kadehi, martini, brendi ve margarita kadehi, şarap sürahisi, şamdan, kahve ve çaydanlık takımı, vazo, kavanoz, tabak ve diğer cam el sanatları.Devam eden çabalarımız sayesinde, yıllık ihracat değeri 5 milyon ABD dolarının üzerinde olan Avrupa ve ABD'den bazı ana alıcılarla güçlü bir iş ilişkisi kurduk.

 

BizimMASİNEmarkanın üç anlamı vardır: 1. parlayan kalite;2. ilk ışığın ışını;3. kitlelerin umudu.Her zaman "özlü, düzenli, güzel" tasarım konseptine bağlı kaldık, geleneksel ağızdan üfleme camın üretim teknolojisini ileriye taşıdık, zanaat estetiğinin nihai deneyimini takip ettik ve zanaatkarın zarif oyma ve mükemmellik ruhuna bağlı kaldık.

 

 

Sizin Gibi Düşünüyoruz!

 

Mükemmel kalite, rekabetçi fiyatlar, mükemmel hizmet ve güvenli ulaşım sağlamayı hedefliyoruz.SloganımızSizin Gibi Düşünüyoruz!Her iş akışını ve ürün detayını anlamak, yenilikçi ve çekici tasarımlarla sizi modada tutmak, daha iyi hizmet sunmak ve müşterilerimizin mükemmel bir ürün ve keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşamasını sağlamak için tüm çalışanlarımızdan müşterinin bakış açısında durmalarını istiyoruz.

 

Sesini duymak için sabırsızlanıyoruz.Ürün tasarımı ve diğer yönler hakkında herhangi bir öneri büyük bir onur olacaktır.

 

Lütfen bizimle iletişime geçin:satış@masshine.com

 

 

Müşterilerimiz

 

Çin XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. şirket Profili 0

 

Çin XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. şirket Profili 1

 

 

 

Çin Züccaciye Üretici ve Toptancı |Fabrika Doğrudan Toptan Satış ve Özelleştirme

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

Tarihimiz

 

1980'lerin ortalarında, babamın nesli, bazı Çinli ithalat ve ihracat şirketlerine el yapımı cam eşya üretmek için Çin'in Cam Başkenti - Jinzhong Şehri, Shanxi Eyaleti -'de bir cam eşya üretim atölyesi kurdu.

 

1990'larda, Çin'in Reform ve Kalkınma Politikalarının uygulanmasıyla ve altın on yıllık bir kalkınmanın ardından, üretim ölçeğini genişlettik ve makine presli dört üretim hattı ekledik.

 

2000 yılına kadar, bir endüstriyel ticaret entegre şirketi kuruldu ve Satış Departmanı, Kuzeybatı Çin'de daha aktif bir ticaret endüstrisi olan Xi'an'a taşındı.

 

2010 yılında, Chang'an Cathay Home Products Co., Ltd. (kısaca CAC) Hong Kong'da tescil edilmiştir.Daha kapsamlı bir küresel satış işine başladık ve ana ürünlerimiz arasında cam bardaklar, çift cidarlı bardaklar, şarap bardakları, şampanya bardakları, kokteyl bardakları, martini, brendi ve margarita bardakları, şarap sürahileri, mumluklar, kahve ve çaydanlık takımları, vazolar, kavanozlar, tabaklar ve diğer cam el işleri.

 

2013 yılında, şirketimizin adı Xi'an Masshine Home Products Co., Ltd. (Mashine Corp veya MS Corp olarak kısaltılır) olarak değiştirildi, Xi'an, Çin'e geri taşındı ve resmi olarak tescil edildi.

 

2014 yılında, Tasarım Departmanımız kuruldu ve Alibaba aracılığıyla denizaşırı satış hacmimizi genişlettik.

 

2018'de, yeni bir B2B web sitesi kurduk ve işimizi Google Ads ve Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest, LinkedIn, WhatsApp, Instagram, Telegram vb. bazı büyük Sosyal Medya aracılığıyla tanıttık.

 

Bugün, devam eden çabalarımız sayesinde, yıllık ihracat değeri 5 milyon ABD dolarının üzerinde olan Avrupa ve ABD'den bazı ana alıcılarla güçlü bir iş ilişkisi kurduk.Masshine Corp, çeşitli orta-yüksek kaliteli cam eşyaların imalatında, tasarımında ve araştırılmasında uzmanlaşmış profesyonel ve yenilikçi bir kuruluş olarak size mükemmel kalite, rekabetçi fiyatlar, mükemmel hizmet ve güvenli ulaşım sağlamayı amaçlamaktadır.Sadece katı şirket içi operasyon prosedürlerine ve kalite güvence ve kalite kontrol sistemlerine sahip değiliz, aynı zamanda size verimli ve yüksek kalite sağlamak için profesyonel ve deneyimli bir Ar-Ge Ekibimiz, Teknik Ekibimiz, Satış Ekibimiz, Üretim Ekibimiz ve QA/QC Ekibimiz var. yeni ürün geliştirmeden seri üretime ve nihai teslimata kadar hizmetler.

 

 

Çin Züccaciye Üretici ve Toptancı |Fabrika Doğrudan Toptan Satış ve Özelleştirme

XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : masshine

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 4million-6million

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Slogan: We Think As You!

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Sertifikalar Çin XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Sertifikalar Çin XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Sertifikalar Çin XI'AN MASSHINE HOME PRODUCTS CO., LTD. Sertifikalar